Villa Bambou
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Zoutwater zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 4-slaapkamer Villa Bambou La Trinité ligt binnen 25 minuten loopafstand van Surf Up en biedt een bubbelbad, voor een ontspannen verblijf. Deze 140 m² grote villa biedt uitzicht op de tuin en nodigt gasten uit om Presqu'Ile Caravelle te bezoeken, op 3 km afstand.
Plage des Surfeurs is op een klein stukje lopen van deze villa te vinden.
Pronto Pizza Martinique biedt Italiaanse delicatessen op 200 meter hier vandaan. To and from La Trinite busstation is binnen slechts 10 minuten lopen van deze gesitueerde in La Trinité Villa Bambou gelegen.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven29 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zoutwater zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in strand Villa Bambou?
Gasten van strand Villa Bambou kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Villa Bambou?
Gasten van Villa Bambou kunnen eten in Pronto Pizza Martinique restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van deze villa?
Tot 8 personen kunnen verblijven in deze villa. - ❓
Is er een keuken in de villa?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Villa Bambou?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in La Trinité zijn het Chateau Dubuc en Presqu'Ile Caravelle, die respectievelijk op 2 en 3 km van Villa Bambou liggen. Daarnaast is Surf Up (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij strand Villa Bambou waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van strand Villa Bambou kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.